У Запоріжжі пройде практикум “Барометр реформ: новітні навички успішної комунікації та нові ідеї”.

УЧАСТЬ БЕЗОПЛАТНА, за реєстрацією, кількість місць обмежена. Реєстрація тут https://u.nu/g9hd

День перший. 29 листопада Запорізький центр перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ та організацій. м.Запоріжжя, вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу ЗНУ), IV поверх.
9.00 – 11.50. Майстер-клас у форматі практичного тренінгу для представників прес-служб місцевих органів влади та журналістів: «Особливості рерайту, роботи з офіційними прес-релізами, виробництво контенту».
12.00–13.20. Майстер-клас у форматі практичного тренінгу для представників прес-служб (продовження): «Практичні навики з копірайтингу та спічрайтингу».
13.30–16.30. Майстер-клас у форматі практичного тренінгу для представників ГО: «Виробництво громадськими активістами якісного контенту для прес-служб, ЗМІ та масової аудиторії».

День другий. 30.11. 2018. Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека. Проспект Соборний, 142.
10.00 – 15.00. «Гараж» ідей за участі представників прес-служб регіональних органів влади, ЗМІ та ГО.
Презентація звіту за результатами медіа-моніторингу за період 1 вересня 2017 – 31 серпня 2018 року на предмет висвітлення реформ у регіональних ЗМІ, зокрема Запорізького регіону.
Робота в групах. Групи формуються таким чином, щоб у кожній були прес-секретарі, журналісти та громадські активісти. У режимі мозкового штурму кожна група формулює конкретні ідеї щодо покращення висвітлення реформ.
Презентація ідей від кожної групи.
Обговорення.
Підбиття підсумків.
Другий день пройде в Запорізький обласній бібліотеці, на 5у поверсі, ауд.48
Час проведення 10:00-15:00.

*Під час роботи забезпечується кава-брейк, роздаткові матеріали, канцелярія.

Програма

День перший.
Майстер-класи у форматі практичних тренінгів «на робочому місці»:
1. Практичні навики з копірайтингу та спічрайтингу.
2. Виробництво громадськими активістами якісного контенту для прес-служб, ЗМІ та масової аудиторії.
3. Особливості рерайту, роботи з офіційними прес-релізами, виробництво контенту.

День другий.
1. «Гараж» ідей – відкриває презентація результатів медіамоніторингу, проведеного упродовж року на предмет висвітлення реформ у ЗМІ вашого та сусідніх регіонів.
2. Після презентації учасникам запропонують поділитися на групи таким чином, щоб у кожній були прес-секретарі, журналісти та громадські активісти. У режимі мозкового штурму кожній групі буде запропоновано сформулювати конкретні ідеї щодо покращення висвітлення реформ.

Що отримають учасники проекту

Представники прес-служб – практичні навички з сучасного копірайтингу, спічрайтингу, новітніх технологій комунікації зі ЗМІ та ГО.

Громадські активісти – навички з продукування якісного контенту для прес-служб, ЗМІ та масової аудиторії.

Журналісти – практичні навички рерайту, що відповідає інтересам аудиторії, методики роботи з офіційними прес-релізами, виробництво контенту якісного контенту.

Ті, кому вдасться втілити свої ідеї до травня 2019 року, будуть запрошені на підсумковий круглий стіл у Києві, який відбудеться наприкінці травня 2019-го року. Медіа-продукція щодо реформ, створена учасниками проекту з різних регіонів, оцінюватиметься конкурсною комісією. Переможці отримають призи.

Про організаторів

Акція відбувається в рамках проекту «Барометр реформ: медіа грамотність для прес-служб місцевих органів влади, активістів ГО та ЗМІ»

Проект впроваджують ГО Асоціація «Спільний простір» спільно з Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України, органами державної влади та місцевого самоврядування, а також регіональними експертами та прес-клубами у Харкові, Запоріжжі, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Херсоні.

Мета проекту: підвищити стандарти ЗМІ під час висвітлення реформ та налагодити ефективну співпрацю між прес-службами регіональної влади, місцевими ЗМІ та ГО.

Пройти реєстрацію можна за посиланням https://u.nu/g9hd

Місце проведення: День 1: вул. Шкільна, 1 (будівля Торгового коледжу ЗНУ), IV поверх). День 2: Проспект Соборний, 142 (Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека)

Посилання на реєстрацію