Найбільш нейтрально з-поміж усіх регіонів, які увійшли до вибірки медіамоніторингу, реформи висвітлювалися в Донецькій області (62% згадок у нейтральній тональності).

ЗМІ Донецької області згадували реформи 905 разів (із них 229 згадок мали позитивну тональність, 119 – негативну, а 557 – нейтральну). Найактивніше про це писали Інтернет-видання Kramatorsk.INFO (224 згадки) та Новости Краматорска (173).

Найбільша увага донецьких ЗМІ була зосереджена на пенсійній та медичній реформі (22,3% та 20,4% згадок). При цьому, частка негативу в оцінці цих реформ не перевищувала 14%. Негатив в оцінці медичної реформи формувався переважно редакційними матеріалами, а в оцінці пенсійної – за рахунок трансляції меседжів опозиції.

Найбільшу частку негативу серед Топ-5 ключових реформ отримала судова реформа (19,6%). Її висвітлювало лише ЗМІ Kramatorsk.INFO.

Натомість найбільше позитивних оцінок в ЗМІ області (з часткою 44,7%) серед Топ-5 ключових реформ отримала освітня реформа, в основному, за рахунок покращення роботи шкіл.
Також позитивно висвітлювалися реформа децентралізації (43,5%) та реформа збройних сил (42,6%).

Завантажити повний звіт: аналітика, інфографіка